Dlouhej rozhovor s Robem

21. ledna 2009 v 20:15 | já |  Twilight-film

Jeho krása vyráží dech. Jeden pohled do jeho očí uchvátí každou holku. Je cool, sexy a má super sílu. Ale je tak tajemný... Mluvíme o Edwardovi Cullenovi, nesmrtelném upírovi, hrdinovi z filmu "Twilight". V srdci věch dívek si roli neodolatelné pijavice střelil Robert Pattinson. Přece nejen miliony fanoušků propadli 22-ti letému, ale i někteří Hollywoodské krásky. Čtyři holky propadli jeho kouzlu. Nebezpečná hra! Vzhledem k tomu, že by mohly snít o životě s 22-ti letým Angličanem. Nezbepečnější je Kristen Stewart, je ve filmu Robertovou velkou láskou Bellou. 18-ti letá je Robertovou favoritkou. "Ona je jeden z hlavních důvodů, proč jsem chtěl hrát v Twilight" prohlásil veřejně. "Kristen je super. Od prvního okamžiku mezi námi byl zvláštní vztah. Během natáčení jsme vlastně žili ve vlastním světě."


Také režisérka Twilight - Catherine Hardwicke (53) potvrdila: "Byla to mezi těmi dvěma opravdová sexuální přitažlivost!" Zdá se, jako kdyby filmová láska byla založena na skutečních citech. Ale kde je problém? "Já chodím s Michaelem Angarano," říká krátce Kristen. 21-letý herec (od dubna v kinofilmu "The Forbidden Kingdom") je Kristenina velká láska. Poznali se v 2004 při natáčení TV filmu "Speak" a už dva roky jsou pár. Ale jak ještě dlouho dokáže 18-ti letá vzdorovat Robertovu dobývání? Vždyť ve filmu je také láska mezi Edwardem a Bellou. K tomu bude Kristen od konce března bude v Portlandu/ Oregon, kvůli natáčení dalších dvou dílů Twilight, daleko od svého přítele, ale blíže k Robovi. Dokonce i Nikki Reed (20), jenž hraje Robertovu upíří sestru. Ti dva v posledních měsících byli často viděni spolu: Společná večeře, koncert, Robert ji dokonce v prosinci pomáhal při stěhování. "Nejsem tak romantický jako Edward," řekl Robert "to mi dělá velký problém". Problémy jsou znovu nevyhnutelné, protože Nikki je nejlepší kamarádka: Kristen Stewart!! Nejlepší kamarádka má romantický vztah se svým oblíbencem? Strašlivá představa, která by způsobila chaos. "Nemám s životem žádné plány" říká Robert, "Nechávám to tak, co ten den přijde." - Nejvíce to jsou ale v současné době ženy. Nakonec Robertově kouzlu podlehla i herečka Camilla Belle (22) - zdá se, že na svého přítele Joe Jonase při pohledu do Robertových zelených očí zapomněla. "Nedávno spolu byli viděni a bylo jim dobře" řekl přítel Camilla. "Robert je skutečná gentleman. Podrží vám dveře a po rande vás zaveze domů." podle drbů, spolu na podzim 2008 měli pár romantických chvil. "Joe Jonas se vařil žárlivostí, když se dozvěděl, že se Camilla nedávno opět setkala s Robertem" uvedl informátor. "Správně! První náznaky ukazují, že je odhodlaná s ním mít vztah, Joe byl zapomenut."

Robert si přece nechává ještě čas na hladání své lásky. "Já prostě nevěřím na lásku na první pohled" řekl upírská star "myslím, že to je něco jen pro blázny. Pro mě je důležitý charakter. Mám rád šílené ženy. Sebevedomé holky." A čtvrtý bod: zpěvačka Katy Perry (24)! Robert v polovině prosince flirtoval s "I Kissed a Girl" - Star, ačkoliv chodí s Travisem McCoyem (27). Robert s ní byl vidět v Los Angeles v nóbl italské restauraci na večeři, bez ohledu na všechno hodila s Robertem na pár hodin vše za hlavu. Pro něj jako hvězdu je jeho vliv na ženy však ještě nový. "Měl jsem opravdový vztah, ale to bylo před pěti lety," přiznává Robert v Bravo- Interview. "A ještě před rokem jsem měl u žen málo šancí." vzpomíná, "Je to pro mě obtížné si uvědomit, že jsem se tak náhle stal sexy!" Nejhorší podezření: Milují ho holky jen kvůli jeho roli Edwarda, nebo i jeho? Pro Roberta by tahle láska mohla skončit zlomeným srdcem. Vzhledem k tomu, že: "S Edwardem mám málo společného" připouští, že "Edward je odvážný, já mám strach ve tmě. Edward zkládá zamilované písně, já si připadám trapně. On je silný a já slabý." Mezi hercem a jeho rolí existuje jen jediná věc: "Hledám na dívkách něco zvláštního. Zejména v Hollywoodu holky v soukromém životě hrají stále nějakou roli, ale hledání perfektní ženy je velmi těžké." - Dokonce i nesmrtelný Edward musel čekat na svojí velkou lásku 108 let...
Prekládála autor/ka robertpattinson.ic.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trey Trey | Web | 21. ledna 2009 v 20:18 | Reagovat

Jj...to je jasný...no..celý by se to tam nevešlo:Da co děláš?

2 Trey Trey | Web | 21. ledna 2009 v 20:27 | Reagovat

no...zpívám si...a píšu...a kolik pak ti je?a jak se jmenuješ?:D a odkud jsi?

3 Jane Jane | Web | 21. ledna 2009 v 20:28 | Reagovat

Zajímavý :) Díky za hlas ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama